Vanaf 11 oktober is de Heigo website vernieuwd! Kijk op webshop.heigo.nl
Heigo
 
Home > Contact > Contactgegevens

Contactgegevens

Heigo

Heigo Store Elst - Safety
Industrieweg Oost 28
6662 NE Elst (Gld.)
Postbus 69
6660 AB Elst (Gld.)
Nederland
T 0481 - 364 111
E info@heigo.nl
Routebeschrijving

Openingstijden
Maandag t/m/ vrijdag
van 8.00-17.00 uur
Zaterdag
van 9.00-13.00 uur

Contactformulier

Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

* Vereiste velden

Accountmanagers

Richard Esenkbrink

Senior Accountmanager

06 54 24 60 48

resenkbrink@heigo.nl

Han Beumer

Accountmanager & Hoofd verkoop

06 54 24 60 49

hbeumer@heigo.nl

Feroz Salamat

Accountmanager West-Nederland

06 21 54 81 37

fsalamat@heigo.nl

Jan Ymker

Accountmanager Midden-Nederland

06 54 24 61 57

jijmker@heigo.nl

Jean Pierre van Dommelen

Accountmanager Zuidoost-Nederland

06 54 24 60 50

JpvanDommelen@heigo.nl

Remco Polman

Accountmanager Zuidwest-Nederland

06 21 54 81 36 RPolman@heigo.nl

Gerie Schut

Accountmanager Midden-Nederland

06 48 18 52 52

gschut@heigo.nl

CommerciŽle medewerkers

Jan van der Drift

West Nederland

0481 364 135

JvanderDrift@heigo.nl

Martijn Janse

Zuid Nederland

0481 364 155

mjanse@heigo.nl

Roy Overmeer

Safety Store & Outlet Store

0481 364 124

rovermeer@heigo.nl

Susan Hicks

Ondersteuning Sportvelden en Golfbanen

0481 364 111

shicks@heigo.nl

Harold Zoet

Ondersteuning Sportvelden en Golfbanen

0481 364 122

hzoet@heigo.nl

Ewoud Kuypers

Ondersteuning Accountmanagers

0481 364 144

ekuypers@heigo.nl

Luke van de Lockant

Ondersteuning Accountmanagers

0481 364 182

lvandelockant@heigo.nl

Aron Stienstra

Ondersteuning Accountmanagers

0481 364 133

astienstra@heigo.nl

Debiteurenadministratie

Sandra Meeuwsen

0481 364 196

smeeuwsen@heigo.nl

Crediteurenadministratie

Andrť Beek

0481 364 188

abeek@heigo.nl

 

 

Andere Heigo Webshops:

Heigo Corporate Fashion

Heigo Concepts

Op de hoogte blijven?

Op de hoogte blijven? Wilt u per mail op de hoogte worden gehouden van de laatste acties en aanbiedingen van Heigo?

Algemene voorwaarden  |   Disclaimer  |   Sitemap  |   Webdesign by Applepie  |  Techniek door Logisoft